2 Ekim 2017 Pazartesi

Börü Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları


Star Tv Ekranlarında Yakında Başlayacak Olan Yeni Dizi Börü'nün Konusu, Oyuncu Kadrosu ve İlk Fragmanı;

Yakında izleyiciyle buluşacak olan Dağ 2 filmi ekibi tarafından yapılan Börü isimli dizi Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Dağ filmlerinin yapımcılığını, yönetmenliğini ve senaristliğini yapan Alper Çağlar'ın yeni yapımı Börü bomba gibi geliyor. Gişe rekorları kıran Dağ 2 filminden sonra Börü’nün hazırlıklarını yapan Alper Çağlar’ın bu projeside reyting rekorları kıracağa benziyor.
Star Tv Ekranlarında Yakında Başlayacak Olan Yeni Dizi Börü'nün Konusu, Oyuncu Kadrosu ve İlk Fragmanı.

Börü Dizisi Konusu;

Çok yakında başlayacak Börü dizisi Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Yakında başlayacak dizi Polis Özel Harekat timinin intikam hikayesini ekranlara taşıyacak. Adeta bir sinema filmi kalitesiyle ekranlara gelecek dizi 6 bölüm sürecek ve her bölümü 60 dakikadan oluşacak.
Yaşanan gerçek olayların yer aldığı dizi Polis Özel Harekat’ın en güzide savaş timini anlatıyor.

Börü Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Serkan Çayoğlu;

Yakışıklı oyuncu 31 Mayıs 1987 Almanya doğumludur. Bu projeden önce Kiraz Mevsimi, Zeytin Tepesi ve Hayatımın Aşkı adlı dizilerde rol almıştır.

Ahu Türkpençe;

Güzel oyuncu 2 Ocak 1977 Samsun doğumludur. Bu projeden önce Yedi Numara, Bir İstanbul Masalı, Şöhret, Elveda Rumeli, Tek Başımıza ve Vicdan gibi dizilerde rol almıştır. Yine bir Alper Çağlar projesi olan Dağ 2 filminde Gazeteci Ceyda Balaban karakterine hayat vermiştir.

Fırat Doğruloğlu;

Hatay'da 6 Temmuz 1974 tarihinde doğan oyuncu bu projeden önce Yarım Elma, Tam Pansiyon, Acemi Cadı, Bez Bebek, Canım Ailem, Haneler, Cesur Hemşire ve Galip Derviş gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır. Dağ serisinin ilkinde Yüzbaşı Yaşar Demir karakterine hayat vermiştir.

Ayrıca Can Nergis, Mesut Akusta, Emir Benderlioğlu, Murat Arkın, Ahmet Pınar ve Bedii Akın gibi oyuncularda Börü kadrosunda yer alacak.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

1 yorum:

  1. börü dizisi, görüp görebileceğiniz en güzel polis hareket dizisiydi. Konuları işleyişi, karakter analizleri ve olay gidişatı inanılmaz güzeldi.

    YanıtlaSil