27 Mart 2018 Salı

8. Gün Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Başrol Oyuncuları


8. Gün Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Fragmanı. Muhteşem Kadrolu dizi 8. Gün'ün devamındaki bölümlerinde Atv kanalında izleyebilirsiniz;

Bahar, zeki, hayat dolu, neşeli bir kızdır. Zenginlik içinde büyümüştür. Kocasıyla birlikte mutlu bir hayatı varken bir gün her şey tersine döner. Agna Şirketi'nde yazılım mühendisi olarak çalışan annesi Şehnaz öldürülmüştür. Bahar güvenli hayatından karanlık bir dünyaya savrulur. Annesini öldürenler, bilmediği bir nedenden dolayı şimdi Bahar'ın peşindedir. Bahar, bir yandan hayatta kalmaya çalışırken bir yandan da annesinin cinayetinin ardındaki sır perdesini aralamaya çalışır. Sürprizlerle dolu bu serüvende yolu ummadığı biriyle kesişir. Eli kanlı bir mafya eskisi olan Hayati'yle işbirliği yapmak zorunda kalır. Bu zorunluluk zamanla ikisininde hiç hesaba katmadığı kuvvetli bir bağa dönüşür. Bu bağ adeta iki farklı dünyanın çarpışması gibidir. Hayati, Bahar sayesinde içindeki temiz duyguları keşfederken Bahar ise kendi karanlık tarafıyla yüzleşir.
Bahar bu yolda kirlenecek, Hayati ise kirli hayatını temize çekecektir. Hayati'yle birlikte çıktığı bu yolda güvendiği birçok insanın maskelerinin düştüğünü görür. Bu süreçte kocasına olan inancını da kaybeden Bahar, aşka kapılarını kapatmıştır. Ama Bahar'ı bu yolda da büyük bir sürpriz beklemektedir.Tüm bu yaşadıklarına rağmen Bahar ve onu bu süreçte hiç yalnız bırakmayan Hayati,amaçlarından asla sapmaz.

8. Gün Dizisi Hakkında Kısa Bilgi:

8. Gün, senaryosunu Savaş Korkmaz'ın Seda Çalışır'ın ve Toprak Karaoğlu'nun yazdığı, baş rollerini Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Gökçe Yanardağ, Sermet Yeşil, Deniz Karaoğlu, Orhan Güner'in paylaştıkları aksiyon ve dram dizisidir.

8. Gün Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu:

Ana karakterler
Burcu Biricik : Bahar Yüksel
Musa Uzunlar : Hayati Şahin
Buğra Gülsoy : Ozan Demir
Ceyda Düvenci : Şehnaz Yüksel
Cem Davran : Aziz Uğur Boztepe
Yiğit Kirazcı : Ahmet Ekşi
Hakan Kurtaş : Rüstem Alaban
Gökçe Yanardağ : Gökçe
Sermet Yeşil : Sermet
Deniz Karaoğlu : Deniz
Orhan Güner : Orhan

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!