31 Mart 2018 Cumartesi

İnsanlık Suçu Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları


İnsanlık Suçu Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Fragmanı. Muhteşem Kadrolu dizi İnsanlık Suçu'nun devamındaki bölümlerinde bomba gibi geleceğinden çok eminiz;

Daha önceden O Hayat Benim, Bir Deli Sevda ve Seni Kimler Aldı’nın yapımcılığını üstlenen Pastel Film’den yeni bir dizi daha geliyor. Bu sezonda ekran macerasına sürdüren Kalbimdeki Deniz’in yapımcısı olan Pastel Film, Thedore Dreise’nin “An American Trgedy” ile George Stevens’ın “A Place In The Sun” adlı romanından uyarlanan yeni dizi ”İnsanlık Suçu” için hazırlıklarını sürdürüyor. Can Sinan’ın uyarladığı projeyi Barış Yöş yönetiyor.

İnsanlık Suçu Dizisi Konusu;

Adana’da yoksul bir mahallede yaşayan Cemal, ailesine garsonluk yaparak bakmaktadır. Cemal hep bir çıkış yolu ararken, babasının ölümü çaresizliğini daha çok arttırmıştır. Ancak bu acı olayın hayatını tamamen değiştireceğini bilmiyordur. Babası ölmeden evvel İstanbul’da yaşayan zengin bir amcası olduğunu söyler. Bu durum Cemal’i derinden sarsar. Üstelik zengin iş adamı amcası Sami Gödemir’in ortaya çıkıp Cemal’e varlığından pay vaat etmesiyle aklı tamamen karışır. Fakat Cemal’in annesi Hülya oğlunu senelerdir kapanmayan yaralardan dolayı amcasından uzak tutmak ister ama Cemal çoktan geri dönülmez bir yola sürüklenmiştir. Hülya’nın engellemeye çalışmasına rağmen kaderden kaçamayan Cemal amcası Sami’nin teklifini mecburen kabul etmek zorunda kalır. Gökdemir ailesine kendisini kabul ettirmeye çalıştığı sırada kuzeninin nişanlısı Suna’ya aşık olur. Kendisini hayallere kaptıran Cemal’in peşine bırakmayan günahları umutlarını kısa bir sürede yerle bir edecektir. Artık Cemal’in için sonu belirsiz çetin bir yolculuk başlamıştır.

İnsanlık Suçu Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Gizem Karaca (Suna Değirmenci)
Kaan Yıldırım (Cemal Gökdemir)
Ahmet Mümtaz Taylan (Sami Gökdemir)
Melike İpek Yalova (Cevher Akışık)
Cansu Dağdelen (Esra Gökdemir)
Serkan Tütüncü (Gökhan Gökdemir)
Cankat Aydos (Selim Durak)
Deniz Uğur (Emel Gökdemir)
Laçin Ceylan (Hülya Gökdemir)
Funda İlhan (Cavidan)
Ozan Güler

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!