28 Mart 2018 Çarşamba

Tehlikeli Karım Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Başrol Oyuncuları


Tehlikeli Karım Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Fragmanı. Muhteşem Kadrolu dizi Tehlikeli Karım'ın devamındaki bölümlerinde Show Tv kanalında izleyebilirsiniz;

Dizi evli bir çiftin aşk ile başlayan ilişkilerinin gün geçtikçe hayatın da yüklediği telaşla değişimini ele alıyor. Bu değişim sonucunda bir kadının, bir erkeğin ve çevrelerindeki insanların şaşırtıcı bir şekilde nelere sebep olabileceğini suç, aşk ve kara mizah üçgeninde anlatacak olan Tehlikeli Karım izleyicisini her bölüm şaşırtmaya hazırlanıyor.
Yapımcılığını MF Yapım’ın, uygulayıcı yapımcılığını ise Şelale Baskıcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu Nalan Merter Savaş ve Vilmer Özçınar’ın yazdığı Tehlikeli Karım’ın başrollerini; Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir ve Mustafa Üstündağ, Bige Önal paylaşırken, kadroya Erdem Akakçe, Ceren Soylu, Fatih Dönmez, Nilay Erdönmez, Bihter Dinçel, Hakan Atalay ve Emine Şans Umar dahil oldu.
Aldatılan bir kadın için üç seçenek vardır; ayrılmak, affetmiş görünüp mücadele etmek ve görmezden gelmek. Derin bunların hiçbirini yapmadı!
Tehlikeli Karım 25 Mart Pazar 20.00'de Show TV'de...

Tehlikeli Karım Dizisi Hakkında Kısa Bilgi:

Tehlikeli Karım, senaryosunu Nalan Merter Savaş'ın ve Vilmer Özçınar'ın yazdığı, baş rollerini Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir, Mustafa Üstündağ, Bige Önal, Erdem Akakçe, Ceren Soylu, Fatih Dönmez, Nilay Erdönmez, Bihter Dinçel, Hakan Atalay, Mert Aydın, Emine Şans Umar, Görkem Kasal, Melisa Darıcı, Erdal Baran Şahin, Burak Akyol'un paylaştıkları komedi ve aşk dizisidir.

Tehlikeli Karım Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu:

Ana karakterler
Gonca Vuslateri : Derin Günday Boztepe
Seçkin Özdemir : Alper Boztepe
Mustafa Üstündağ : Fırat Engin
Bige Önal : Seda Çelik
Erdem Akakçe : Yaman Çalışkan
Ceren Soylu : Ferda Aydın
Fatih Dönmez : Kıvanç Yılmaz
Nilay Erdönmez : İpek Yıldırım
Bihter Dinçel : Hande Boztepe
Hakan Atalay : Şahin Ege
Mert Aydın : Çınar Kaya
Emine Şans Umar : Lütfiye Boztepe
Görkem Kasal : İbrahim Aslan
Melisa Darıcı :Tülin Taşçı
Erdal Baran Şahin : Doğu Balkan
Burak Akyol : Kadir Şekerci

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!