26 Mart 2018 Pazartesi

Yasak Elma Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Başrol Oyuncuları


Yasak Elma Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Fragmanı. Muhteşem Kadrolu dizi Yasak Elma'nın devamındaki bölümlerinde bomba gibi geleceğinden çok eminiz;

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler.

Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

Yasak Elma Pazartesi 20.00'de FOX'ta!

Yasak Elma Dizisi Hakkında Kısa Bilgi:

Yasak Elma , senaryosunu Melis Civelek'in yazdığı, baş rollerini Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut, Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Sinan Eroğlu, Tuğçe Koçak, Nilgün Türksever, İlber Kaboğlu, Ayşegül Çınar'ın paylaştıkları dram ve aşk dizisidir.

Yasak Elma Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu:

Şevval Sam : Ender Argun Talat Bulut : Halit Argun Onur Tuna : Alihan Taşdemir Eda Ece : Yıldız Yılmaz Sevda Erginci : Zeynep Yılmaz Barış Aytaç : Caner Çelebi (Ender'in erkek kardeşi) Şafak Pekdemir : Zehra (Halit'in kızı) İrem Kahyaoğlu : Şengül Doğan (Yıldız'ın akıl hocası) Nilgün Türksever : Zerrin Taşdemir Tuğçe Koçak : Lal Uzun Sinan Eroğlu : Hakan Kurtuluş İlber Kaboğlu : Erim Argun Kıvanç Kasabalı : Sinan Ayşegül Çınar : Lila Argun

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!