2 Nisan 2018 Pazartesi

Beni Affet Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları


Beni Affet Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Fragmanı. Muhteşem reytingli günlük dizi Beni Affet'in devamındaki bölümlerinde bomba gibi gelmeye devam ediyor;

Beni Affet Dizisi, Star TV'de yayınlanan dram türündeki Türk televizyon dizisidir. 2011 yılında Show TV başlamış olup, 2012 yılında Star TV'ye transfer olmuştur ve halen devam etmektedir. Beni Affet Dizisi, hafta içi her gün yayınlanmaya hiç hız kesmeden devam ediyor.

Beni Affet Dizisi Hakkında Kısaca Bilgilendirme;

Başrolde bir tarafta Feride ile Cüneyt diğer tarafta Bahar ile Kemal oynamaktadırlar. Kemal ile Cüneyt iki kardeşi oynayıp, her ikisi'de sevdiği kız ile evlenmek için çaba göstermektedir. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Kemal, büyük zorluklara göğüs gererek Bahar ile evlenebilmeyi başarmış ayrıca bir çocuğu olmuştur. Cüneyt ise Feride'yi evlenmek için daha yeni ikna edebilmiştir. Feride Eylül'ün kardeşi olduğunu daha yeni ögrenmiştir. Cüneyt ile evlenmiş ve Güneş adında bir kızları olmuştur. Diğer yandan dizinin esas rollerinden Tunç, ölmüştür. Dizinin başrol karakteri Kemal ölmüştür. Diziye yeni başrol karakteri Onur katılmıştır.

Beni Affet Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Ana Karakterler
Feride Çelik Turan: Şeyma Korkmaz
Cüneyt Kozan: Murat Danacı
Bahar Kayacan Kozan: Gaye Turgut
Mehmet Kemal Kozan: Mert Altınışık
Tunç Yıldırım: Özgün Çoban

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!