21 Nisan 2018 Cumartesi

Black Sails Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları


Yabancı Dizi Black Sails Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları;

Hikâyenin başında New Proidence adasını korsanlar mesken tutmuş durumdadır. Ancak İngiliz donanmaları artık buna bir son vermek isteyerek korsanlara karşı gelmeye başlamışlardır. Korsanların en tehlikelisi olarak anılan Kaptan Flint ise İngiliz donanmaların asla teslim olmayacaktır. Zamanların en hızlı ve tehlikeli adamı olan Kaptan Flint, ekibi ile birlikte her türlü tehlikenin üstesinden gelmeye çalışacak ve bu sırada aralarına yeni biri daha katılacaktır.
Bu kişinin adı John Silver’dir. John Silver, bir hazine haritasına sahiptir. Kaptan Flint ise bu durumu öğrendikten sonra hazinenin peşinden gitmeyi aklına koyar. Beraberinde başlarından birçok olay geçecek ama onlar geri adım atmayarak canlarını kurtarmaya çalışan bir grup suçlu olmaya devam edeceklerdir. Bir korsan dizisi olan bu yapım, macera severleri ekran başına toplamaya devam edecektir. Şu ana kadar 3 sezonu ve toplamda 28 bölümü yayınlanan dizi günümüzde hala devamlılığını sürdürmektedir.

Black Sails Dizisi Hakkında Kısaca Bilgilendirme;

Black Sails John E. Steinberg ve Robert Levine tarafından Starz kanalı için savaş ve macera dalında çekilen TV dizisi. 25 Ocak 2014'te ilk bölümü yayınlanan dizi, bir gün sonra Türkiye'de CNBC-E kanalı tarafından yayınlanmıştır.

Black Sails Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Toby Stephens
Hannah New
Luke Arnold
Jessica Parker Kennedy
Tom Hopper
Zach McGowan
Toby Schmitz
Clara Paget
Mark Ryan
Hakeem Kae-Kazim
Sean Cameron Michael
Louise Barnes
Rupert Penry-Jones
Luke Roberts
Ray Stevenson
David Wilmot
Harriet Walter

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!