29 Nisan 2018 Pazar

Bosch Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları


Yabancı Dizi Bosch Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları;

Titus Welliver‘i daha önce The Good Wife ve Argo‘da görmüştük. Çok büyük bir başrol oyuncusu değil ama bu yapımda gerçekten döktürmüş. Zaten yapımın ilk sahnesinden problemli bir karakter olduğu anlaşılıyor. Bosch’un ortağı Jerry’i de Jamie Hector canlandırıyor. O da çok tanıdık bir yüz değil, aşina olduğumuz bir karakter ama hep ikinci ve üçüncü rollerde kalmış birisi.
Kadronun geri kalanında en göze çarpan kişilerden birisi ise Fringe‘den Lance Reddick. Dizimizin konusuna odaklanacak olursak, Los Angeles‘ta geçiyor ve Bosch çok karanlık ve yağmurlu bir gecede elinde silah gördüğü birini kovalıyor ve silahını çekerek karşısındaki kişiyi öldürüyor. Açılış sahnesi bu. Daha sonra iki yıl ileri gidiyoruz ve geçmişte neler olduğunu görüyoruz. Daha sonra kahramanımızın mahkemedeki yargılanma süreci ile birlikte çözmeye çalıştığı bir cinayet davasını beraber izliyoruz.

Bosch Dizisi Hakkında Kısaca Bilgilendirme;

Bosch , Amazon Stüdyoları ve Fabrik Entertainmenttarafından üretilen bir Amerikan polis prosedürü web televizyon dizisidir. Bu yıldız Titus Welliver olarak Los Angeles Polis dedektifi Harry Bosch. Gösteri, Amazon için Eric Overmyer tarafından geliştirildi ve ilk sezon, Michael Connelly'nin üç romanından ilham alıyor.

Bosch Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Titus Welliver
Jamie Hector
Amy Aquino
Lance Reddick
Sarah Clarke
Madison Lintz
Mimi Rogers

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!