1 Nisan 2018 Pazar

Geçmişin İntikamı Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları


Geçmişin İntikamı Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Fragmanı. Muhteşem Kadrolu dizi Geçmişin İntikamı'nın bomba gibi geleceğinden çok eminiz;

Çok yakında yep yeni bir dizi başlayacak. Geçmişin İntikamı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı ile yeni sezonda tv de yerini almayı bekliyor..Bir çok başarılı dizinin yapımcılığını üstlenen Limon Film’den yeni bir proje gün sayıyor.

Geçmişin İntikamı Dizisi Konusu;

30’lu yaşlardaki Aslan Batur, kendi halinde yaşayan bir adamdır. İstanbul’un eski kabadayılarından Şevket’in limanından sorumlu olan Aslan, işlemediği bir cinayet yüzünden hapse girer. Suçu Aslan’ın üstüne atanlar ise hiç bilmediği dayısı dayısı Kerim Büyükhanlı ve oğludur. Yasak ilişkinin bir meyvesi olduğu için daha henüz beşikteyken Şevket’e emanet edilen Aslan, senelerdir Büyükhanlı ailesinden uzak tutulmuştur. Fakat kader onları ne yazık ki seneler sonra tekrardan karşı karşıya getirmiştir. Aslan cezaevinden çıktıktan sonra ise taş üstünde taş kalmayacaktır. Çünkü her ne kadar kan bağı olsa da intikam yemini etmiştir.

Geçmişin İntikamı Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Yasemin Allen
Ahmet Kural
Olgun Şimşek,
Ediz Hun
Erkan Can

Deneyimli isimlerinde kadrosunda yer alacağı söyleniyor. Yeni başlayacak olan dizi hakkında yeni bilgileri size aktaracağız. Takip'te kalın.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!