29 Nisan 2018 Pazar

iZombie Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları


Yabancı Dizi iZombie Genel Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları;

Olivia Moore, doktorluk üzerine yoğunlaşan, disiplinli bir asistandır. Hayatının yoğunluğundan uzaklaşabilmek için, gece yapılan bir partiye katılır. Partide hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır. Parti aniden zombilerin beslenme alanına dönüşmüştür. Birbirinin boğazına saldıran zombilerden korkarak kaçmaya çalıştığı sırada “Blaine DeBeers” adındaki bir zombi Olivia “Liv”in kolunu çizer ve Liv zombiye dönüşür. Sabah olduğundan kendisini polislerle dolu bir yerde bulur. Ölü olduğu sanılan Liv, ölülerin koyulduğu torbadan fermuarı açarak çıkar.
Liv zombiliğe yenik düşmemek, insanlığının kaybolmasını engellemek için ve açlığını bastırmak için taze beyin yemelidir. Bunun için adli tıp kurumunda çalışmaya başlar. Yeni işinde insanların beynini yediğinde bambaşka bir yan etki yaşamıştır. Beyinlerini yediği insanların özelliklerini ve bazı anılarını kendisine alabilmektedir. Bu özelliği ile, Clive Babineaux adlı bir yerel polisle birlikte çalışmaya başlar. Yerel polis onun medyumlara özel özelliklerinin olduğunu düşünür ve olayları birlikte çözmeye çalışırlar. aynı zamanda adli tıp kurumundaki işine devam etmektedir ve adli tıp kurumunda çalışan bir diğer kişi olan Dr. Ravi Chakrabarti, Liv’in zombi olduğunu bilmektedir ve kimseye bu konudan söz etmemektedir. Tüm bu karmaşanın arasında Liv’in karnını doyurması, yediği beyinlerin sahiplerinin özelliklerini alması ve birçok olay Liv’in başına belalar açacaktır.

iZombie Dizisi Hakkında Kısaca Bilgilendirme;

iZombie, Rob Thomas ve Diane Ruggiero, Wright tarafından CW kanalı için geliştirilen televizyon dizisidir. Dizi, DC Comics'in Vertigo markası ile yayınlanan, Chris Roberson ve Michael Allred'in aynı isimdeki çizgi romanının uyarlamasıdır.

iZombie Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Rose McIver
Malcolm Goodwin
Rahul Kohli
Robert Buckley
David Anders
Aly Michalka
Robert Knepper

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!