22 Nisan 2018 Pazar

Masum Değiliz, Hayati ve Diğerleri Tekrar Başlayacak mı, Ne Zaman Hangi Kanalda?


Reyting savaşında geride kalan 2 dizi Masum Değiliz, Hayati ve Diğerleri yayından kaldırılmıştı. Daha sonra yapılan açıklamalara göre dizilerin yaz aylarında yayınlanacağı öğrenildi. İşte o diziler;

19 Kasım 2017’de Kanal D’de Çocuklar Duymasın dizisinin yerine yayınlanan polisiye komedi dizisi Hayati ve Diğerleri vasat reyting alınca 1 bölümde yayından kaldırılmış sonrasında Çocuklar Duymasın yine Pazar günleri yayınlanmaya devam etmişti. Başrollerinde Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu ve Levent Ülgen gibi oyuncuların yer aldığı dizinin çekilmiş olan 6 bölümün yer aldığı ve bu bölümlerin yaz aylarında yayınlanacağı bildirildi. Ancak dizinin 6 bölümden sonra devam etmesi beklenmiyor.

31 Mart 2018’de ATV’de yayınlanmaya başlayan dram dizisi Masum Değiliz 2 bölümde de düşük reytingler alınca yayından kaldırılmıştı. Dizinin yerine Cumartesi günleri Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı yayınlanmaya başladı. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Ushan Çakır, Aras Aydın, Sercan Badur ve Oya Unustası gibi oyuncuların yer aldığı dizinin yaz aylarında devam edeceği açıklandı. Dizi iyi reytingler alırsa devam edebilir.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!