21 Nisan 2018 Cumartesi

Six Under Feet Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları


Yabancı Dizi Six Feet Under Konusu, Six Feet Under HBO tarafından yapılmış bir televizyon dizisidir;

Six Feet Under Alan Ball tarafından oluşturulan ve üretilenbir Amerikan tiyatro dizisi. 3 Haziran 2001'de Amerika Birleşik Devletleri'ndekipremium kablo ağı HBO'sunda prime edilmişve 21 Ağustos 2005'te beş mevsim ve 63 bölümden oluşmuştur . Bu bir çalıştırmak Fisher ailesinin hayatını, tasvir cenaze evini de Los Angeles'ta , ve onların arkadaşları ve aşıklar.

Six Under Feet Dizisi Hakkında Kısaca Bilgilendirme;

Ensemble dram yıldız Peter Krause , Michael C. Hall , Frances Conroy , Lauren Ambrose , Freddy Rodriguez , Mathew Patrick ve Rachel Griffiths merkez karakter olarak. Actual Size Films ve The Greenblatt / Janollari Studio tarafından üretildi ve Los Angeles ve Hollywood stüdyolarında çekildi.
Six Under Feet , özellikle yazımı ve oyunculuğu için yaygın eleştirel beğeni topladı ve sürekli olarak HBO ağı için yüksek puanlar çekti. Bu yer verilmiş ZAMAN dergisinin "Tüm ZAMANLI 100 TV Programları", yanı sıra Empire dergisinin "Tüm Zamanların 50 Büyük TV Programları" listesinde. gösterinin finali da en televizyon dizisi finales olarak tarif edilmiştir. Dokuz Emmy Ödülü , üç Screen Actors Guild Ödülü , üç Altın Küre Ödülü ve Peabody Ödülü gibi sayısız ödül kazandı .

Six Under Feet Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Peter Krause
Michael C. Hall
Frances Conroy
Lauren Ambrose
Freddy Rodriguez
Mathew Patrick
Jeremy Sisto
Rachel Griffiths
, James Cromwell
Justina Machado

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!