21 Nisan 2018 Cumartesi

The Flash Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları


Yabancı Dizi The Flash Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları;

Oldukça zorlu bir çocukluk geçiren Barry Allen, daha küçük yaşlarda annesini gizemli bir olay sonucunda kaybetmiş, babası ise annesini öldürmekle suçlanarak hapse girmiştir. Zaman, zaman dizide geri dönüşler ile Allen’ın çocukluğu hakkında bilgiler verilse de ilerleyen bölümlerde daha detaylı bilgiler sunulacağını düşünüyoruz.
Dedektif Joe West gözetiminde yetişen Barry Allen, S.T.A.R Endüstrilerinin parçacık hızlandırıcısı denemesi sırasında büyük bir hata nedeniyle oluşan patlamada bir şimşek ile yüzleşmek durumunda kalmıştır. Hava durumunu değiştirerek Allen’a şimşek çarptıran hızlandırıcı, Barry Allen yani The Flash’ın bir anda değişmesine, çeşitli özellikler kazanmasına ve çok hızlı hücre yenilenmesine neden olmuştur. Örneğin Barry’nin kırılan kolu üç saat içerisinde iyileşirken ilk bölüm içerisinde saatte 720 km hıza ulaşmıştır.
İmkansızın peşinde olan ve annesinin katilini arayan Barry aynı zamanda insanların hayatlarını kurtarmaya başlar.

The Flash Dizisi Hakkında Kısaca Bilgilendirme;

Black Sails John E. Steinberg ve Robert Levine tarafından Starz kanalı için savaş ve macera dalında çekilen TV dizisi. 25 Ocak 2014'te ilk bölümü yayınlanan dizi, bir gün sonra Türkiye'de CNBC-E kanalı tarafından yayınlanmıştır.

The Flash Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Toby Stephens
Hannah New
Luke Arnold
Jessica Parker Kennedy
Tom Hopper
Zach McGowan
Toby Schmitz
Clara Paget
Mark Ryan
Hakeem Kae-Kazim
Sean Cameron Michael
Louise Barnes
Rupert Penry-Jones
Luke Roberts
Ray Stevenson
David Wilmot
Harriet Walter

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!