4 Haziran 2018 Pazartesi

Designated Survivor Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları


Yabancı Dizi Designated Survivor Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları;

Sürükleyici siyasi gerilimde, Amerika'nın geleceği, Washington'a yapılan bir saldırının hükümetin çoğunluğunu öldürmesinin ardından, alt düzeyde bir görevlinin elindedir.
Tom Kirkman, ABD bakanlar kuruluna bir hukuk görevlisi olarak girmiştir. Bir toplantı sırasında patlayan bomba ile aralarında ABD Başkanı ve Başkan Yardımcısı’nın da olduğu pek çok kişi hayatını kaybeder. ABD anayasası gereği ABD Başkanı ve yardımcısı görev alamayacak durumdayken kabinedeki en yaşlı üye Başkanlık görevini üstleneceğinden, hayatta kalanlar arasındaki en yaşlı kabine üyesi olan Kirkman başkanlık görevine gelmiştir. Bu noktadan sonra kendi Bakanlar Kurulu’nu kuracak ve belirli bir süreliğine ülkeyi yönetme görevini üstlenecektir. Fakat patlama olayı bir ilktir, ardından gelecek pek çok sorun ve problemle de Kirkman ve ekibi yüzleşecek, Kirkman’ın bu sürede alacağı kararlar hem ülkenin hem de kendisinin kaderini belirleyecektir. Kirkman aynı zamanda, baş etmesi gereken bir aile hayatına da sahiptir, tüm bu sarmalların birbirine karışması ise karar mekanizmasını bir hayli zorlayacaktır.

Designated Survivor Dizisi Hakkında Kısaca Bilgilendirme;

Designated Survivor, ABC'de yayınlanan David Guggenheim tarafından yaratılan Amerikan siyasal drama televizyon dizisidir.

Designated Survivor Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Kiefer Sutherland
Natascha McElhone
Adan Canto
Italia Ricci
LaMonica Garrett
Tanner Buchanan
Kal Penn
Maggie Q
Paulo Costanzo
Zoe McLellan
Ben Lawson

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!