13 Ağustos 2018 Pazartesi

Better Call Saul Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları

Yabancı Dizi Better Call Saul Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları;

Better Call Saul, Breaking Bad öncesini anlatan bir temaya sahip, 2013 yılındaki dizinin kurgu ve senaryosunu oluşturan karakterlerin önceki hayatları, birbirini daha tanımadıkları dönemin işlendiği bir drama. Mesela, Saul Goodman avukatlığının başında, henüz kurnaz ve sahtekar değil. Kariyerinin başlangıcında olan kahramanımızın ve çevresindeki insanları Breaking Bad’ a nasıl götürdüğüne şahit olacaksınız.

Better Call Saul Dizisi Hakkında Kısaca Bilgilendirme;

Better Call Saul, 8 Şubat 2015'te AMC'de gösterimi yapılan Amerikan drama dizisi. Dizi, Vince Gilligan ve Peter Gould tarafından yaratılmış ve yine Gilligan tarafından yaratılan Breaking Bad'in uyarlaması, öncesini ve devamını anlatan dizi niteliğindedir.[2] Better Call Saul, Breaking Bad'de ortaya çıkısından yedi yıl önce, 2002'de işe başlayan, kendi halinde bir avukat olan James McGill (Bob Odenkirk) hakkındadır.
Şubat 2015'te yayınlanmaya başlayan birinci sezon on bölümden oluşmaktadır. 15 Şubat 2016 da başlayacak 13 bölümlük ikinci sezon için sipariş verilmiştir. İlk bölüm, 18-49 yaş aralıklarında 4.4 milyon izleyiciyle kablolu TV'de en iyi dizi prömiyeri rekorunu kırmıştır.

Better Call Saul Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Bob Odenkirk
Jonathan Banks
Rhea Seehorn
Patrick Fabian
Michael Mando
Michael McKean

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!