3 Ağustos 2018 Cuma

Frequency Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları

Yabancı Dizi Frequency Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları;

Raimy, 1996 yılında 8 yaşındayken babasını kaybederek annesi ile yaşamaya başlamıştır. Ardından büyüyüp genç bir kız olduğunda ise dedektif olmayı tercih etmiştir. Genç ve güzel kızın birlikte olduğu erkek arkadaşından evlilik teklifi aldığı geceden sonra hayatı baştan sona değişecektir. O gece garajın üstüne düşen bir yıldırım olağanüstü olayları da beraberinde getirmektedir. Raimy, yıldırım düşmesi sonucu garajdaki eski bir radyonun yeniden çalıştığını fark eder. Bu radyo babası ile birlikteyken dinledikleri radyodur.
Radyodan gelen sese doğru yöneldiğinde ise radyonun arkasında farklı birinin olduğunu görür. Her ne kadar inanamasa da bu adam onun 20 yıl önce ölen babası Frank Sullivan’dır. Bunu fark eden Raimy, babası ile iletişim kurmaya başladı ve onu 20 yıl önce olacaklar için uyararak hayatını kurtarır. Ancak bunun sonucunda birden kelebek etkisi görülmeye başlanır. Babasının hayatının kurtulması üzerine şu an yerleşik olan birçok şey değişmeye başlamıştır. 1996 yılına kadar olan kayıp davalarını almak için uğraşan Raimy, değişen kelebek etkisiyle kayıpların günümüze kadar devam ettiğini görür. Bununla birlikte annesi de 1997 yılındaki kayıplar arasındadır. Peki annesinin ölümüne sebep olan şey veya kişi kimdir? Babası annesinin ölümüne sebep olmuş olabilir mi? Bu soruların eşliğinde ilerleyen dizinin ilk bölümü 20 Eylül 2016 tarihinde verilmiş ve kelebek etkisinin oldukça iyi anlatıldığı bir dizi olarak tabir edilmiştir.

Frequency Dizisi Hakkında Kısaca Bilgilendirme;

Frequency Konusu ve Oyuncuları: 2000 yılında aynı isimle çıkan filminin ardından 2016’da dizisiyle ekranlarda olan Frequency, ilk sezonuyla olumlu tepkileri üzerinde topladı. Dizinin yönetmen koltuğunda Brad Anderson yer alırken, senaristi Supernatural’dan da bildiğimiz bir isim olan Jeremy Carver’dır. Başrolünde ise Raimy Sullivan rolü ile Peyton List ve Riley Smith, Mekhi Phifer yer almaktadır.

Frequency Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Dennis Quaid
Jim Caviezel
Andre Braugher
Elizabeth Mitchell
Noah Emmerich

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!