3 Ağustos 2018 Cuma

Humans Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları

Yabancı Dizi Humans Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları;

Gündelik ev işlerini yapmak her kadının (son zamanlarda erkeklerde dahil olmaya başladı. kılıbıklaşıyor muyuz neyiz? :)) kabusu olmuştur. Her kadın ve erkek mutlaka “keşke yerimi işleri halleden birisi olsa” diye düşünmüştür. İşte Humans‘ta ki karakterlerimiz böyle bir lükse sahipler. Dizide,  Synth adı verilen yapay zekalı androidler insanlara her alanda (aklınıza gelen her alanda :)) yardım etmek için tasarlanmışlardır.
Androidler görüntü itibariyle aynı insan şeklinde tasarlanmışlar ve piyasaya sürülmüşlerdir. Hawkins ailesi de kendilerine yardım etsinler diye bir android satın almışlardır. Aile, androidi öyle bir şekilde sahiplenmiştir ki, ona, Anita ismini vermişlerdir. Androidler her ne kadar makine olsalar da, kontrolü her zaman ele geçirebilme kapasiteleri vardır. Bunun için sadece biraz evrilmeleri gerekmektedir. Dizinin neden bu kadar düşük puan aldığını anlamış değilim. Bence bu dizi hak ettiği değeri görmüyor. İzlediğiniz zaman bana hak vereceksiniz.

Humans Dizisi Hakkında Kısaca Bilgilendirme;

Playstation, Xbox, Nintendo vs. vs. Oyun konsollarını bilirsiniz. Hatta bende de bir tane mevcut. Akşamları iş sonrası stres atmak için harika bir teknoloji. Şimdi dizi tanıtım sitesiyle oyun konsolunun ne alakası var diye düşünüyorsunuzdur. Ama ikisi iç içe girince, bu şekilde başlamayı uygun gördüm.
Breaking Bad, The Walking Dead gibi muhteşem yapımların kanalı AMC, geçtiğimiz yılın yazında ( Haziran 2015) bilim kurgu ve dram türlerini barındıran Humans adında bir dizi piyasaya sürdü. İngiliz-Amerikan ortak yapımı Humans‘ın çekimleri yapılırken Xbox Studios‘tan yardım alınmış (Yapay Zeka Konusunda) ve böylelikle bir oyun  konsolunun ekibi olaya dahil olmuştur.

Humans Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Manpreet Bachu
Emily Berrington
Ruth Bradley
Lucy Carless
Gemma Chan
Pixie Davies
Jack Derges
Sope Dirisu
Rebecca Front
Tom Goodman-Hill
Jill Halfpenny
Ivanno Jeremiah
Neil Maskell
Colin Morgan
Katherine Parkinson
Theo Stevenson
Will Tudor
Danny Webb
William Hurt
Marshall Allman
Sonya Cassidy
Carrie-Anne Moss

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!