7 Eylül 2018 Cuma

Nöbet Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları

Pana Film'in Yapımcılığını Üstlendiği Show Tv'nin Yeni Dizisi Nöbet'in Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları;Uzun süredir ekranlarda olmayan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden sonra gözler Pana Film'e çevrilmişti. Ünlü yapım şirketinin Show Tv'de yayınlanacak Nöbet isimli asker dizisinin çalışmaları başladı.
Pana Film'in hem patronu hem de olmazsa olmazı Necati Şaşmaz, önceki ay ekip arkadaşlarıyla birlikte Antalya'ya gitmişti.
Pana Film'in Yaptığı Show Tv'nin Yeni Dizisi Nöbet'in Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i makamında ziyaret eden Necati Şaşmaz bu bölgede yeni bir projenin çekimlerinin başlayacağı hakkında sosyal medya üzerinden bir duyuru yapmıştı. Son olarak geçtiğimiz sene hain darbe girişimini konu alan Kurtlar Vadisi Vatan filmini izleyici karşısına getiren Necati Şaşmaz'ın şirketi Pana Film'in yeni dizisinin detayları ise gün geçtikçe ortaya çıkıyor. Adı Nöbet olan asker dizisi için yoğun bir cast çalışması yürütülüyor.

Nöbet 7/24 Dizisi Hakkında Bilgilendirme;

Uzun süredir sessizliğini koruyan Necati Şaşmaz ve ekibinden yeni dizi geliyor. Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinin ardından yeni dizi için kanallar bütçeyi öne sürerek anlaşmak istememişti. Pana Film'in 2018-2019 yılında bir kanalla anlaştığı biliniyor. Ancak büyük bomba Nöbet dizisiyle gerçekleşecek. Asker projesi olarak başlayacak Nöbet dizisinin tam olarak konusu belli değil. Bazı haber sitelerinin yazdığı gibi Kurtlar Vadisi Pusu oyuncularının bu dizide yer alacağını düşünmüyoruz, güzel bir proje olacağından kuşkumuz yok ancak izleyicileri boş bir beklentinin içine sokmanın manası yok. Kurtlar Vadisi Pusu diziside çok yakında ekranlara dönüp sevenleriyle buluşacaktır.

Nöbet 7/24 Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Ünlü yapım şirketi Pana Film tarafından izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizinin senaryosunu Necati Şaşmaz ve Alper Erze yazıyor, müzikleri ise Gökhan Kırdar gibi bir usta tarafından hazırlanan dizinin baş rolleri ve oyuncu kadrosu ise şöyle;

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!