20 Aralık 2018 Perşembe

Hakan: Muhafız (The Protector) Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları

İlk Sezonu 14 Aralık'ta İzleyiciyle Buluşan Netflix'in Yeni Dizisi Hakan: Muhafız'ın Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları;

İlk Sezonu 14 Aralık'ta İzleyiciyle Buluşan Netflix'in Yeni Dizisi Hakan: Muhafız'ın Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları
Her yerde reklamı olan Hakan: Muhafız (The Protector) dizisi hakkında herşey merak konusu.

Hakan: Muhafız Dizisinin Konusu

Başrol oyuncumuz Hakan İstanbul'da yaşayan ve büyük hayalleri olan bir çocuk. Yakışıklı ve çapkın Hakan (Hani şu halıyı satın alan Ezgi Ünal ablamızı ziyaret eden.) bir anda kendini farklı olayların içinde bulur. İstanbulun koruyucusu ve son muhafız olduğunu öğrenen Hakan bir anda ülkesini korumak gibi ağır bir yükün altına girer. Giydiği ikiz gömleği sayesinde özel güçlere kavuşan Hakan İstanbul'u korumak gibi bir zorlu görevin üstesinden gelebilecek mi?

Hakan: Muhafız Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Herkesin merak ettiği dizinin oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Yurdaer Okur, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Mehmet Kurtuluş, Okan Yalabık ve benim gibi tüm izleyenlerin aradığı o halıyı satın alan tatlış ve seksi kızımız Ezgi Ünal var.

Çağatay Ulusoy Kimdir?

Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 tarihinde Bakırköy, İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Boyu 1,88 olan ünlü oyuncunun kardeşi Atalay Ulusoy, babası Refiye Ulusoy, annesi ise Aylin Ulusoy'dur. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Yurdaer Okur Kimdir?

Ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Yurdaer Okur 29 Ekim 1974 senesinde Rizede dünyaya gelmiştir. Bafra Süper Lisesi'nin ardından Akdeniz Üniversitesi'nde Turizm İşletmeciliği bölümüne devam etti. Evli olan ünlü oyuncunun eşi ise Dilara Yalçın Okur. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Güzel ve seksi dizi ve tiyatro oyuncusu Ayça Ayşin Turan 25 Ekim 1992 tarihinde Sinop'ta doğmuştur. İstanbul Üniversitesinden mezun olan güzel oyuncu İstanbul'da ikamet etmektedir. Güzel oyuncunun boyu 1,67'dir. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Hazar Ergüçlü Kimdir?

Kıbrıslı çekici ve güzel oyuncu 1 Ocak 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Boyu 1,7 olan güzel oyuncu Haliç Üniversitesi mezunudur. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Mehmet Kurtuluş Kimdir?

Sert mizaçlı, karizmatik oyuncu 27 Nisan 1972 tarihinde Uşak'ta dünyaya gelmiştir. Türk kökenli Alman bir oyuncudur. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Okan Yalabık Kimdir?

Yakışıklı sinema ve tiyatro oyuncusu Okan Yalabık 13 Aralık 1978 tarihinde istanbulda dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncunun Boy: 1,86 dır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Ezgi Ünal Kimdir?

Ezgi Ünal, 1989 tarihinde Isparta doğumludur. İstanbulda yaşantısına devam etmekte olan güzel oyuncu moda ile yakından ilgilenmektedir. Boyu 1,75 kilosu 56 olan güzel oyuncu hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Hakan: Muhafız Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman?

İlk sezonu 14 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan dizi 2. sezon için onay almış durumda, 2019 yılının yaz aylarında yeni sezonun gelebileceği söylentileri dolanıyor, kesin bilgiler elimize ulaştığında buradan sizlere duyuracağız.

Hakan: Muhafız Dizisi Geniş Özet ve Fragmanı


Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

4 yorum:

 1. dizi ilk bölümünden son bölümüne kadar efsane yalnız aklıma takılan ve beni tebessüm ettiren bir soruyu daha doğrusu olayı sizde aksettiriyim.. ana karakter neredeyse her bölümde bir hatunla sevişiyor :) yani olmazsa olmazmıydı bu durum .. hayır dizi buram buram kalite kokuyor ama o olayı abartmışlar resmen bu arada dizi hakkında irdelemelerinzide bayıldım açıkcası..

  YanıtlaSil
 2. 1. sezonunu takip ettim, ardından ikinci sezona başlayamadım, 2. sezonu geç yayınladıkları için, çağatay için izlemiştim zaten oyunculuğunu beğeniyorum. genel olarak güzel bir diziydi, 2. sezona ne zaman başlarım bilmiyorum

  YanıtlaSil
 3. Netflix az çakal değil. Türkiyedeki dizi piyasasının gücünü artık biliyorlar. Türkiye nin dizi ihracatında 2. konumda olmasınından dolayı Türkiye pazarında da yer almak istiyorlar.

  YanıtlaSil
 4. Dizinin ilk sezonuna bayılmıştım. 2. sezonu benden önce izleyen arkadaşlarımın çoğunun yorumları menfi olmasına rağmen oturup izledim ve yine beğendim. Belki 1. sezon sonunda yarattığı beklenti 2. sezon ile ilgili farklı hayaller oluşturmuştu. 3. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum

  YanıtlaSil