23 Aralık 2018 Pazar

Tek Yürek Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları

Survivor Yarışmasında Ünlenen Hilmicem İntepe ve Anıl Tetik'in Yeni Dizisi Tek Yürek Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Fragmanı Sizlerle;

Zeytinburnu belediyesi'nin hazırladığı bir topluma kazandırma projesi sonucunda ortaya çıkan bir buz hokeyi takımın Mahir hocamızın katkıları ile sıfır noktasından zirve noktasına yani şampiyonluğa giden efsane hikayesi anlatılacak. Tek Yürek 1 Bölüm Fragmanı !

Tek Yürek Dizisi Hakkında Kısaca Bilgilendirme;

Daha öncesi Sıfır Noktası ismi ile tanıtılan Degas Film'in yeni dizisi'nin adı Tek Yürek olarak kesinleşmiştir. Ocak 2019 da Trt1 Tv ekranlarında izleyicisi ile karşısında olacak Tek Yürek dizisi'nin oyuncu kadrosu ve diğer detayları da basın ile paylaştılar.
5 aralık çarşamba gününde çekimlerine başlanan Tek Yürek dizisi'nin senaryosunu Meriç Demiray, Banu Tezcan ve Elif Asılkefeli yazacak. Tek Yürek dizisi'nin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin üstlenecek.
Tek Yürek dizisi'nin başrollerini üstlenenler ise Tayanç Ayaydın, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Eslem Akar ve Vildan Atasever gibi ünlü isimler yer alacak.

Tek Yürek Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Tayanç Ayaydın (Mahir)
Hilmicem İntepe (Yiğit Demir)
Anıl Tetik (Yusuf Akman)
Arda Anarat (Umut)
Eslem Akar
Vildan Atasever (Kuaför)
Şakir Güler
Kaan Altay Köprülü (Akif)
Tugay Bahşi (Mazlum)
Atakan Yılmaz (Oğuzhan)
Doğan Can Sarıkaya
Bülent Ergün
Kadriye Kenter
İbrahim Yıldız
Rüya Demirbulut

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

2 yorum:

  1. izlenir bir dizi.. umarım uzun soluklu olur.. biterse erken final yaparsa üzülürüm.. iyi seyirler Türkiye :)

    YanıtlaSil
  2. Türk dizilerinde varoş mahalle çocuklarını doğru düzgün canlandıramıyorlar. Dostluk ve kardeşlik konularında iyiyiz. Lakin iş benzetmeye gelince benzetemiyoruz.

    YanıtlaSil