15 Şubat 2019 Cuma

Arka Sokaklar Bitti mi, Final mi Yapacak, Neden Yayınlanmadı?


Kanal D Tv Tarafından Yayınlanan Efsane Oyuncu Kadrosuna Sahip Arka Sokaklar Dizisi Bitti mi? Final mi Yaptı?

İyi bir başlangıç yapan Arka Sokaklar dizisi tam 505 bölüm boyunca izleyicileri ekranlara kitlemeyi başardı. Arka Sokaklar Dizisi Bitti Mi?

Bu gelişme sonunda, dibe vuran diziyi daha fazla yayınlamak istemeyen Kanal D Tv diziyi final yapma kararı almıştır. Kanal D Tv zaten Payitaht Abdülhamid, İstanbullu Gelin ve Kızım gibi yapımlarla baş edemeyen Arka Sokaklar dizisini daha fazla uzatmayıp bitirme kararını yürürlüğe koydu.

Sevilen dizi Arka Sokaklar'ın sonuda kısa süre önce final kararı alan Kızım dizisi gibi oldu.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

6 yorum:

 1. valla yapsa iyi olacak çünkü geçen bir haber gördüm insanların izlemekten en fazla sıkıldığı dizilerden olmuş

  YanıtlaSil
 2. Şu diziden artık nefret ediyorum. Kurtlar vadisi gibi bu nedir ya? Koca İstanbul ekip hala aynı ekip! Tek bakan şubede ne etmekse onlar. Kör kurşunda mı gelmez arkadaş! :)

  YanıtlaSil
 3. Arka sokakların biteceğini hiç sanmıyorum 9 sezondur yayında olduğunu biliyorum, bu zamana kadar bitirmedilerse bu saatten sonra hiç bitirmezler bitirirlerse büyük bir kitleyi kaybeder kanal d oldukça fazla izleyeni mevcut gibi geliyor.

  YanıtlaSil
 4. milletin bi kesimi nefret etse de hala en çok izlenen dizilerden biri. En komiğime giden replik ise"adam tam bir pislik çıktı rıza baba" :))

  YanıtlaSil
 5. Bence bitmemeli. Bitse bile gün içinde yayınlanan tekrarları hala izlenmeye devam edecek. Bir iş yaparken veya boş boş TV'de gezinirken iyi gidiyor bence :)

  YanıtlaSil
 6. Biterse üzüleceğim dizilerden birisi, 9 sezon olmuştu sanırım. tv de gezerken karşıma çıktığında hemen kapılıyorum rüzgarına izlemeye başlıyorum tekel oldular bildiğin :D

  YanıtlaSil