15 Şubat 2019 Cuma

Diriliş Ertuğrul Bitti mi, Final mi Yapacak, Neden Yayınlanmadı?


Trt 1 Kanalı Tarafından Yayınlanan Efsane Oyuncu Kadrosuna Sahip Diriliş Ertuğrul Dizisi Bitti mi? Final mi Yaptı?

İyi bir başlangıç yapan Diriliş Ertuğrul dizisi tam 136 bölüm boyunca izleyicileri ekranlara kitlemeyi başardı. Diriliş Ertuğrul Dizisi Bitti Mi?

Bu gelişme sonunda, dibe vuran diziyi daha fazla yayınlamak istemeyen Trt 1 Tv diziyi final yapma kararı almıştır. Trt 1 Tv zaten Sen Anlat Karadeniz, Vurgun ve Elif gibi yapımlarla baş edemeyen Diriliş Ertuğrul dizisini daha fazla uzatmayıp bitirme kararını yürürlüğe koydu.

Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul'un sonuda kısa süre önce final kararı alan Arka Sokaklar dizisi gibi oldu.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

6 yorum:

 1. Son zamanlarda reytingi eski istenen seviyede olmasa da Türk dizi tarihinde, tarih alanı için büyük bir devrim oluşturmuştur. Sayesinde insanlar tarihi tekrardan sevmeye başladı.

  YanıtlaSil
 2. Bana kalırsa Muhteşem Yüzyıl'ın getir götürünü yapacak bir dizi. Birkaç bölüm zorla izledim ama yok, olmuyor. Gerçekten başarısız. Özellikle tarihle de ilgilendiğim için, her şey daha da saçma geliyor.

  YanıtlaSil
 3. bi kaç sefer izlemeye çalıştım çok dizi seven birisi olmayarak, yok ya tarih dizisi de olsa izleyemiyorum arkadaş.

  YanıtlaSil
 4. Çok dizi izleyen birisi değilim ancak çevremde herkes bu diziyi izliyor, öyle denk gelmişken biraz bakayım demiştim, fena değildi.

  YanıtlaSil
 5. Muhteşem yüzyıl kadar etkili miydi derseniz olamadı. ha kalite ve konu olarak tarihi daha gerçekçi anlatıyordu o başka, ancak diziler sonuçta izlenmek için çekiliyordu ve my nin izleyicisi daha fazlaydı. gerçi maşallah dizi sürekli haremde geçiyordu ama :)))

  YanıtlaSil
 6. Muhteşem yuzyil gibi olmaya gayret etti ama yapamadı, sevmediğim dizilerden birisidir, tarihi tamamen olduğu gibi yansıtmadığı kanaatindeyim.

  YanıtlaSil