18 Şubat 2019 Pazartesi

La Casa De Papel Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları

Yabancı Dizi La Casa De Papel Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları;

Profesör olarak bilinen bir suç dehası, tarihinin en büyük soygununu yapmayı planlarlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girip soymaktır. Bunun için de işlerinde uzman biri olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurmayı başarır. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçtikten sonra ve bu sürede her ihtimali hesaba kattıktan sonra soygunu kusursuz bir hale getirmeyi başarırlar. Artık her şey hazırdır. ve 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitlerler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşmeye başlar..

La Casa De Papel Dizisi Hakkında Kısaca Bilgilendirme;

La casa de papel efsane dizisi (Uluslararası ismi: Money Heist, Türkçe: Kağıt Ev) Álex Pina tarafından İspanya'daki Antena 3 kanalı için yaratılan bir soygun dizisidir. 2 parça halinde yayınlanan tek sezonluk bir efsanevi dizidir. 2 Mayıs 2017'de ilk kez yayınlanmış, 23 Kasım 2017'de sona ermiştir ve Úrsula Corberó, Paco Tous ve Alba Flores gibi efsane oyuncular oynamaktadır. İki sezondan oluşan muhteşem kadrolu dizinin ilk sezonunun süreleri yeniden düzenlenerek 9 bölümden 13 bölüme çıkartılmıştır ve 25 Aralık 2017'de Netflix'e eklenmiştir.

La Casa De Papel Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Úrsula Corberó
Alba Flores
Álvaro Morte
Paco Tous
Pedro Alonso
Itziar Ituño
Miguel Herrán
Kiti Mánver

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

1 yorum:

  1. Sıkı takipçisi olduğum dizilerden, hala izlemeyen varsa mutlaka izlemelerini tavsiye ediyorum. Karakterler için bile izlenir çok beğendim.

    YanıtlaSil