18 Şubat 2019 Pazartesi

La Casa De Papel Berlin (Pedro Alonso) Kimdir?

Pedro Alonso (Berlin) Kimdir? Kaç Yaşında, Oynadığı Diziler ve Filmler Hangileridir?

Çav Bella" adlı şarkısı ile dans ederken yine aynı şarkı ile ölen bir karakterdir Berlin. Ekibin en disiplinli ismidir. Berlin yani Gerçek adı Pedro Alonso olan bu yazımızda sizlere onu paylaşacağız.
Pedro Alonso (Berlin) Kimdir? Kaç Yaşında, Oynadığı Diziler ve Filmler Hangileridir?
İspanyol bir dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu olan Pedro Alonso. Kraliyet Dramatik Sanat Lisesinden mezun olmuştur ve ek olarak Teatro de la Danza'da eğitim görmüştür, burada dersler vermiştir.
21 Haziran 1971 Vigo İspanya doğumludur.

23 yıllık oyunculuk kariyer hayatına onlarca televizyon dizisi ve film sığdıran Pedro Alonso, İspanya'nın sevilen oyuncularından biri haline gelmiştir. Yıldızını parlatan La Casa de Papel dizisi sayesinde de artık tüm dünyada tanınan bir oyuncu olmuştur.

İspanya'da Galiçya adlı bölgesinde dünyaya gelen efsane oyuncu pedro alonso, İspanya'nın en önemli tiyatro okullarından biri olan Kraliyet Dramatik Sanat Lisesinden de mezun olmuştur.

2016 yılında yayınlanmaya başlayan dizi La Embajada Tokyo karakteriyle tanıdığımız Ursula Corbero ile birlikte yer almıştır. Böylece La Casa de Papel ikilinin ikinci kez bir araya geldiği yapımları olmuştur.

Bize Destek Olmak İçin Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!

1 yorum:

  1. la casa de papelin en başarı aktörü diyebilirim bu adama. gerçekten berlin karakterini çok iyi canlandırdı, adeta yaşadı

    YanıtlaSil