Reklam

Neden Diziler ve Oyuncular?
DveO; belirli kalite standartları çerçevesinde, yerli ve yabancı dizileri  yorumlayarak, dizi severlere, diziler hakkında en doğru bilgileri vererek, takipçilerin ilgi, istek ve beğenilerine uygun yapımları izleyebilmelerini ve gelişmeleri takip edebilmelerini amaçlayan bir blogdur. İçeriği tamamen birçok dizi severin ortak görüşü olma hedefinde olup, okuyucu odaklıdır ve okuyucuya ihtiyacı olan, faydalı bilgiyi sunmayı amaçlamıştır.

DveO'ın okuyucu kitlesi tamamen dizi severlerden oluşmaktadır. Her yaştan, her cinsiyetten, her meslek grubundan ve her sosyal ve ekonomik statüden kişiler DveO'ı takip etmektedir. Sitemiz, içeriği itibariyle insanların bir kaç saniye kalıp hemen çıktığı bir site değildir.

DveO, Türkiye’nin en büyük blog ağı olan Bumerang tarafından, sadece bol miktarda faydalı, ilgi çekici ve özgün içerik barındıran, tasarımı düzgün ve yüksek trafiği olan sitelere verilen platin üyeliğe (site yayına başladıktan 20 gün gibi kısa bir sürede) layık görülmüştür.

Reklam Çözümleri:
DveO farklı ölçeklerdeki siteler ve firmaların ihtiyaçlarını göz önüne alarak çeşitli reklam seçenekleri sunmaktadır. Bunlar;

- Advertorial İçerik (Tanıtım Yazısı): Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği DveO'da yayınlayarak okuyuculara ulaştırılmaktadır.  Advertorial içerikler silinmez, DveO yayında olduğu sürece blogda kalır. Nitelikli backlink, trafik ve itibar çalışmalarınız için ideal reklam türüdür. Bana ulaştıracağınız tanıtım yazının 3 gün boyunca 1. post olur ve manşette görüntülenmesi sağlanır.

- Banner Reklamları: Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay binlere kişinin ziyaret ettiği DveO'da banner reklamları vermektir. Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda gözüküyor olmasıdır. Çeşitli boyutlarda banner reklamları kabul edilmektedir.

- Bağlantı Reklamları: Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın bir yoluda sınırlı sayıda kabul ettiğimiz footer backlinklerdir.